یونان-اصلی

تغییرات و اصلاحات قوانین ویزای طلایی یونان (2020)

همانطور که قبلا اشاره کردیم بهترین راه کسب اقامت دائم یونان ، گلدن ویزای یونان است. می توانید دلایل سرمایه گذاری در این کشور را اینجا بخوانید، هر چند در گزارشات رسمی منتشر شده ، یونان در کنار پرتغال و قبرس جزو بهترین کشورها برای سرمایه گذاری در سال 2019 معرفی شده است.  اما در خبرهای انگلیسی زبان عناوینی مبنی بر تغییر قوانین ویزای طلایی یونان مشاهده می شود. 

در واقع، در گزارش های منتشر شده اعلام شده که تغییر قوانین ویزای طلایی یونان  با این هدف انجام می شود که علاوه بر خرید ملک شامل اوراق قرضه و سهام شود.

دولت این کشور، برنامه مهاجرت به یونان از طریق گلدن ویزا را با افزودن گزینه های سرمایه گذاری جدید به مبلغ 400 هزار یورو (یا حداقل بیشتراز 250 هزار یورو) تغییر داد. این تغییرات و روش های سرمایه گذاری های جدید در بخش های اوراق قرضه و سهام است.

هیئت دولت یونان اعلام کرده این تغییرات که در راستای کسب اقامت دائم یونان برای سرمایه گذاران بوده، همانطور که در قانون پیش نویس وزارت اقتصاد و توسعه آمده به دلیل هماهنگ سازی قوانین یونان با دستورالعمل های اروپا (اتحادیه اروپا) در پارلمان یونان ارائه شده است. برای مشاهده متن اصلی قانون به زبان یونانی اینجا را مطالعه کنید.

زمان اجرایی شدن تغییر قوانین ویزای طلایی یونان

طبق گفته مراجع اقتصادی یونان، انتظار می رود اصلاحات جدید درباره تغییر قوانین ویزای طلایی یونان از ژوئن 2019 به اجرا درآید. متن اصلی این گفته اینجاست. البته ما تلاش می کنیم آخرین اخبار را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ماده ۴۲ قانونی مدنی یونان ، دامنه کسب اقامت دائم یونان از طریق گلدن ویزا را گسترش می دهد. در این قانون عنوان شده که با هدف بهبود نیازهای اقتصادی یونان و در نظر گرفتن علاقه سرمایه گذاران خارجی و بین المللی ، برنامه ویزای طلایی یونان متنوع تر از قبل شود.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاه ها بسته شده اند.