501ecbca7923a29fc48cdc7c67bf6973

بهترین شهرهای یونان برای خرید ملک

هالکیدیکی یکی از بهترین مکان یونان برای زندگی

هالکیدیکی مقصد توریستی محبوب و جایی است که بسیاری از گردشگران در آن عشق می ورزند و همچنین خرید ملک را در اینجا نیز انتخاب می کنند. 

این روزها در  Helkadiki، برای یک خرید یک قطعه زمین در 3000 متر مربع، واقع در نزدیکی ساحل و فرودگاه، باید مبلغ 290000 یورو را آماده کنید.

کورفو یکی از بهترین شهرهای یونان برای خرید ملک

کورفو از بزرگترین جزایر یونانی است که پر از تاریخ، سنت و زیبایی های طبیعی است. کورفو یکی از بهترین مکان یونان برای زندگی است که مرکز بسیاری از جنگ ها است که دارای علائم، عقاید و معماری فرهنگ ها و افراد مختلف است،

کورفو مانند جزایر دیگر ، مناظر با شکوه، زیبایی و آب و هوای فوق العاده را ارائه می دهد، اگر بخواهید ملکی را در این جزیره خریداری کنید، زمین های زراعی هنوز هم می توانند به شما این امکان را بدهند که برای ایجاد خانه رویایی خودتان دست به کار شوید.

 یک قطعه زمین با ابعاد 630 متر مربع که در فاصله کوتاهی از نزدیک ترین فرودگاه قرار می گیرد، مبلغ کوچک 25000 یورو هزینه خواهد داشت.

جزیره کرت

کرت بزرگترین جزیره یونانی است و جزو محبوب ترین شهرهای یونان در میان سرمایه گذاران و خریداران املاک و گردشگران است.

با توجه به سبک زندگی سالم و غذاهای خوشمزه، املاک در کرت، به دلیل محبوبیت آن، گرانتر از سایر جزایر اطراف است. با این حال، در مرکز کرت، کیس های عالی در قیمت های پایین می توانید پیدا کنید.

شهر دلفی

دلفی که یکی از بهترین شهرهای یونان برای خرید ملک است در مرکز اصلی یونان واقع شده و به دلیل سایت های قاچاق آن شناخته شده است. دلفی در تاریخ و فرهنگ یونانی غنی است، و این یک نقطه عالی برای خرید ملک است.

دلفی یکی از محبوب ترین جاذبه های تاریخی و قرون و نقالی در یونان است که توسط بسیاری از مورخان مشتاق، گردشگران و اخیرا خریداران ملک مورد تمجید قرار گرفته است.

آتن پایتخت یونان

چه کسی می تواند پایتخت یونان آتن را فراموش کند؟ آتن محل های شگفت انگیزی برای دیدار و زندگی است که به راحتی ترکیب تاریخ و فرهنگ یونان را با جنبه های مدرن امروز و طبیعت و زیبایی یونان ترکیب می کند.

 آتن که جزو بهترین مکان یونان برای زندگی است چیز شگفت انگیزی که در مورد آن هست این است که میراث شهر هنوز فراموش نشده در حالی که همچنان با جامعه مدرن هماهنگ است. بسیاری از مردم در آپارتمان ها در شهر زندگی می کنند و هزینه یک آپارتمان 3 خوابه با 1 حمام در 95 متر مربع به مبلغ 180 هزار یورو می باشد. 

دیدگاه ها بسته شده اند.